pohotovost

Servis v domácnostech

Home Servis - poskytujeme servisní služby v domácnostech ve všech pražských obvodech a středočeském kraji . Provádíme pozáruční opravy všech přístrojů a záruční servis.

Antény a satelity

Provedeme kompletní dodávku, montáž a servis anténních a satelitních systémů, montáž servis antény a satelitu se zaměřením pro kvalitní příjem.

Opravy televizorů

Provádíme opravy všech druhů televizorů. 

Naše firma působí v oblasti servisu a oprav elektroniky od roku 2003. Během let jsme své služby rozšířili o servis anténní techniky a satelitního vysílání. V současné době poskytujeme servisní služby v domácnostech ve všech pražských obvodech a středočeském kraji.

Zaměřujeme se především na značky Panasonic, JVC, Philips, LG, Sanyo, Toshiba, Samsung, Sony, Tesla atd.

Vedení naší firmy se skládá pouze z lidí, kteří mají dlouholetou praxi v oboru. Ve spojení s mladým kolektivem kvalifikovaných zaměstnanců zaručujeme vysokou kvalitu poskytovaných služeb. O kvalitě našich služeb svědčí i to, že máme stálé zákazníky, kteří jsou nám věrní mnoho let. V konkurenci s firmami v tomto odvětví se prosazujeme naším servisem a flexibilitou.

 

Oprava přístroje je provedena na základě smlouvy o dílo dle § 652 Občanského zákoníku.
Záruční doba činí tři měsíce na provedené práce a tři měsíce na vyměněný materiál dle § 654 Občanského zákoníku. Záruka začíná běžet dnem převzetí zakázky zákazníkem.
Rozhodnutí o reklamaci vyžaduje odborné posouzení dle §19 odst. 3 zákona 634/1992 Sb.

 

V případě, že dojde mezi Prodávajícím a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.